czwartek, 27 stycznia 2011

Powrót

Dawno mnie nie było na blogu oj dawno. Ale ostatnio wiele zmian w moim życiu między innymi przeprowadzka do nowego mieszkania, która kosztowała mnie wiele wysiłku i pracy co wiązało się z totalnym brakiem czasu i życiem w biegu. Na szczęście już po przeprowadzce i moje życie wraca powoli do normy. Mam nadzieje, że uda mi się nadrobić wszystkie zaległości a szczególnie te związane z blogiem. Na początek pokaże piękne serduszko, które dostałam od Edytki z wymiany serduszkowej w szufladzie. Serduszko jest piękne w moim ulubionym kolorze i stylu retro. Serduszko wisi nad moim łóżkiem i cieszy moje oczy i ciekawskich. Jeszcze raz Ci dziękuje Edytko za wymianę.Fotorelacja poniżej :).
Serduszko od Edytki:Dodatkowo od Edytki dostałam piękne kolczyki w ślicznym pudełeczku, które były dodatkową niespodzianką, a które wywołały u mnie dużo radości :D. Zdjęcia również zapożyczone od Edytki bo przy słabym świetle nie mogłam zrobić dobrego zdjęcia:


Serduszko dla Edytki, zdjęcia zapożyczone od Edytki bo nie zdążyłam zrobić fotek. Mam nadzieje, że się nie pogniewa :).Mam nadzieje, że dotrwaliście do końca :). Pozdrawiam ciepło!

6 komentarzy:

 1. Piękne rzeczy no i dobrze że już jesteś;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak miło "Cię" znów tu widzieć:)
  Piękne serduszka zarówno Twoje i to co dostałaś:)
  Pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze, że już jesteś :)Piękne serducha. Pozdrawiam serdecznie
  http://daszka.dicant.net/

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne serduszka, serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie, że znów jesteś. Serducho od Ciebie wisi na reprezentacyjnym miejscu u mnie w przedpokoju i cieszy oczy wszystkich wchodzących ;) Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam po odbiór wyróżnienia, pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń